درباره شرکت بام تبرید سازان

درباره شرکت بام تبرید سازان

شرکت بام تبرید سازان با اتکاء به خداوند متعال و کادر مدیریتی با تجربه و آگاه در زمینه تبرید صنعتی و تهویه و مطبوع فعالیت رسمی خود رااز سال ۱۳۷۹ آغاز نموده است.

شرکت بام تبرید سازان با استفاده از کادر مجرب و تحصیلکرده و تجربه سی ساله و دانش روز مهندسین و مدیران افتخار دارد آمادگی خود را در زمینه اجراء، محاسبات، نظارت و همچنین ساخت و تولید سیستم های برودتی از جمله سردخانه صنعتی بالای صفر، سردخانه صنعتی زیر صفر، تونل انجماد، آیس بانک، یخسازی، چیلر صنعتی و … را اعلام مینماید.

 

 

درباره شرکت بام تبرید سازان

شرکت بام تبرید سازان BTS ) طراح ، وارد کننده و سازنده ماشین آلات تبرید صنعتی و تهویه مطبوع با طیف وسیعی از صنایع غذائی، داروئی و شیمیائی همکاری و فعالیت دارد .

شرکت بام تبرید سازان با سابقه بیش از یک دهه حضور فعال در بخش صنعت همانند مشاوری صادق و متعهد، بهترین پیشنهاد ها را برای دستیابی به اهداف سرمایه گذاری در حوزه تاسیس، تجهیز و توسعه واحد های تولیدی و صنعت ارائه مینماید .

این شرکت مفتخر است که به عنوان یکی از وارد کنندگان و سازندگان ماشین آلات برودتی و خدمات فنی – مهندسی در کشور، دارای واحد فنی – مهندسی کارآمد، واحد R&D درحوزه فن آوری، واحد QC در حوزه کنترل و تضمین کیفیت برای ساخت و جمعی از همکاران پرسنل پر تلاش، متخصص و مجرب در حوزه اجرائی و پیشتاز در زمینه فن آوری و پیوسته آماده ارائه خدمات و عرضه محصولات صنعتی با کیفیت در سطح استاندارد های جهانی میباشد .

شرکت بام تبرید سازان در ایفای وظایف محوله در پروژه و ارائه سرویس در زمینه مبانی طراحی، ساخت و تامین ماشین آلات ساخت تجهیزات سیستم برودتی، اجرای تاسیسات و ساختمان ها با رعایت کامل مقررات مشمول و لحاظ زمینه های توسعه ای با زیر ساخت های مناسب آماده بوده و همچنین با ملاحظه بحث کنترل اثرات سوء زیست محیطی، مصرف بهینه انرژی و برخورداری از اتوماسیون مطلوب و دستیابی به بهترین محصول و بالاترین راندمان را همراه با تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش فراهم سازد.

هدف اولیه شرکت بام تبرید سازان ارائه کیفیت برتر تولیدات و رضایت نهائی مشتریان میباشد. طراحی دقیق، کنترل کیفیت در اجراء و ارائه خدمات پس از فروش واقعی دغدغه اصلی این شرکت میباشد تا به رضایت کامل مشتریان دست یافته و این خود تبلیغی موثر در پویائی نام ما میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت بام تبرید سازان :

ارائه تکنولوژی برتر سیستمهای برودتی در صنایع غذائی، داروئی و …

مهندسی، ساخت و تولید محصولات صنعتی، ماشین آلات برودتی

ساخت، تامین، نصب، راه اندازی و آموزش  ( E.P.C

اجرای پروژ ه های کلید تحویل (Turn – Key project)

گارانتی و خدمات پس از فروش (Q.A)

 

گرایش فعالیت های جاری شرکت بام تبرید سازان :

مشاوره ، طراحی ، ساخت و اجرا و نصب سیستمهای برودتی

سردخانه (زیر صفر ، بالای صفر ، دومداره)

کانکس سردخانه ( زیر صفر ، بالای صفر ، چند منظوره)

یخسازی ( قالبی ، پولکی ، پودری ، حبه ای)

آیس بانک

تونل انجماد ( سنتی ، سریع)

پلیت فریزر

چیلر زیر صفر ، چیلر صنعتی

کندانسور (هوایی ، آبی ، تبخیری)

اواپراتور (تونل انجماد، سردخانه، کویل های صنعتی)

درب سردخانه ( کشویی، لولایی)

ساندویچ پانل

کمپرسور آمونیاکی

کمپرسور فریونی

شیرآلات و کنترل آلات سردسازی

وارد کننده ماشین آلات و تجهیزات برودتی